جمعه ,۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / آنالیزها / جادوی خامس باز هم بایرن را پیروز کرد!

جادوی خامس باز هم بایرن را پیروز کرد!

باواریایی ها موفق شدند که سه شنبه شب در اسپانیا تیم سویا را شکست دهند، با تعویض خامس جادوی هاینکس کامل تر شد.

شاگردان هاینکس در نیمه اول دچار مشکل شده بودند؛ اما در نیمه دوم بازی را به نفع خود تمام کردند تا بتوانند با خیال راحت تر در آلیانز آرنا پذیرای سویا باشند، اما در این پست سعی داریم که دلایل آن را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

ذات فوتبال به نفع بایرن مونیخ

همانطور که همه دیدند بایرن مونیخ در ابتدا بازی دچار مشکل بود، آن ها توانایی زدن گل را نداشتند، تیم مونتلا به خوبی دفاع میکرد و در ضد حملات نیز زهر دار بود، اما بلافاصله با آمدن خامس جریان بازی تغییر کرد، گل اول بایرن مونیخ روی پاس خامس به ریبری به ثمر رسید، و به نظر میرسید که باز این ستاره کلمبیایی فرشته نجات بایرن خواهد شد.

دومین گل بایرن نیز با ارسال زیبای ریبری صورت گرفت جایی ک تیاگو به خوبی توانست با یک ضربه سر کار را تمام کند.

برنات برای بایرن مونیخ کارساز نیست

بار ها و بار ها ثابت شده است که خوان برنات برای بایرن مونیخ کارساز نیست و عملکرد او در نیمه اول به طور شگفت انگیزی بد بود، روی گل اول سویا برنات به خوبی کار نکرد و به راحتی اجازه ضربه را به بازیکن سویا داد که بایرن مونیخ در آن دقایق عقب بیوفتد.

عملکرد ریبری پا به سن گذاشته

بر خلاف همه تصورات ریبری به خوبی در این بازی خود را نشان داد، فرانک ثابت کرد که هنوز هم میتواند در مواقع حساس به نفع بایرن کار کند، تاثیر گذاری او در گل اول و پاس گل دوم این موضوع را ثابت کرد.

مصدومیت ویدال

ویدال از ابتدا بازی با آمادگی کامل وارد زمین نشد، جنگجوی شیلیایی در اواسط زمین به خوبی نمیتوانست سرعت انتقال توپ را افزایش دهد، به نوعی میتوان گفت مصدومیت او به موقع بود زیرا با آمدن خامس نظم و سرعت به هافبک ها بگردانده شد و آن ها به خوبی توانستند در زمین سویا توپ را به گردش در بیاورند.

مطلب پیشنهادی

حریفان بایرن مونیخ در رقابت های گروهی‌مشخص شد

اختصاصی بایرن ایران – مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید، حریفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =