سه شنبه ,۲۸ اسفند ۱۳۹۷
خانه / اخبار / هاینکس : آلابا برای دیدار فردا آماده نیست، باید فردا قهرمانی را مسجل کنیم

هاینکس : آلابا برای دیدار فردا آماده نیست، باید فردا قهرمانی را مسجل کنیم

اختصاصی بایرن ایران – یوپ هاینکس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با اگزبورگ‌ :

“داوید آلابا برای دیدار فردا مقابل اگزبورگ اماده نمی باشد، همچنین حضور کورنتین تولیسو در هاله ای از ابهام قرار دارد، باید منتظر تمرینات امروز بمانیم.

تمرینات نویر را تماشا کرده ام و بسیار رضایت دارم، او در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و پای او نیز هیچ واکنشی نشان نداده است.

ما باید فردا قهرمان شویم، جشن بزرگی وجود نخواهد داشت، شاید تنها یک لیوان نوشیدنی، اما بعد از آن روی تمرینات تمرکز خواهیم کرد.

خوان برنات خیلی خوب تمرین کرده است و امروز ما مشاهده خواهیم کرد که وضعیت او در تمرینات چگونه است، من فکر میکنم او در دیدار اگزبورگ آماده باشد.

من به نویر گفتم که بسیار خوشحال خواهیم شد اگر او همراه با ما به اگزبورگ سفر کند و در جشن قهرمانی احتمالی ما حضور پیدا کند، این برای ما و بازیکنان مصدوم خوب خواهد بود، اگر امکانش وجود داشته باشد.

من فکر می کنم که تیم بعد از تغییر کادر مربی گری واکنش بسیار خوبی نشان داد، بنابراین قهرمان شدن در آلمان یک موفقیت بسیار بزرگ است.

از همان روز اول من رابطه ویژه ای با فرانک رببری آغاز کردم، و می دانم که او چگونه مرتب و کنترل کنم، و او ‌نیز میداند که چگونه باید عمل کند، ما اعتماد متقابل داریم، از وقتی که من برگشته ام او از هر زمان انگیزه بیشتری دارد، می توانید نتایج را ببینید.”

مطلب پیشنهادی

حریفان بایرن مونیخ در رقابت های گروهی‌مشخص شد

اختصاصی بایرن ایران – مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید، حریفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =