دوشنبه ,۵ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / کنفرانس مطبوعاتی یوپ هاینکس پیش از دیدار با رئال مادرید

کنفرانس مطبوعاتی یوپ هاینکس پیش از دیدار با رئال مادرید

اختصاصی بایرن ایران – نشست مطبوعاتی یوپ هاینکس پیش از دیدار با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا :

در چنین دیدار های بزرگ، بازیکنان باید گام های بسیار بزرگی نیز بردارند.
برای من اهمیتی ندارد که چگونه در سال های گذشته بایرن مونیخ توسط رئال مادرید حذف شده است چون در آن زمان من مربی تیم نبوده ام، ما قبلا نشان داده ایم که که میتوانیم موفق شویم، اما این کار بسیار سخت خواهد بود، حتی برای حریف.
در فوتبال یک اراده قوی میتواند کوه ها را حرکت دهد، ما هرگز تسلیم نمی شویم و میخواهیم فردا تمام تلاشمان را انجام دهیم، ما باید نسبت به دیدار اول بهتر باشیم.
ما باید بیش از نود و پنج دقیقه هوشیار و آگاه باشیم، عوامل بروز خطا را به حداقل برسانیم، و البته، فرصت ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ضربات پنالتی میتواند به وقوع پیوندد، اما در بازی چیزی که همیشه به نظر میرسد متفاوت خواهد بود.
ما مبارزه خواهیم کرد، ما به شدت پیشرفت کرده ایم و ‌هدف مهمی در سر داریم که میخواهیم آنرا به دست آوریم، ما میخواهیم از مرحله نیمه نهایی صعود کنیم و ما مادرید را آگاه خواهیم کرد تا بتوانیم مانع آنها شویم.
ما نشان داده ایم که میتوانیم از این مرحله سخت در این فصل عبور کنیم، رئال مادرید بازیکنان با تجربه زیادی در این سطح دارد، در برنابئو بازی خوبی را انجام خواهیم داد و فرصت هایی میتوانیم به دست اوریم، ما میدانیم که در مقابل مدافع عنوان قهرمانی بازی میکنیم.
ما باید فردا کارامد و موثر باشیم، ما هر چه که میتوانیم برای به دست آوردن اهدافمان انجام خواهیم داد، همه بازیکنان ما با تجربه هستند، هر کدام از دو تیم بازیکنان مصدوم دارد، اما تیم آماده است و من اطمینان دارم که همه تلاش خود را انجام خواهند داد.
ما گل های زیادی در بوندسلیگا به ثمر رسانده ایم، لواندوفسکی اعتماد من را دارد،لوا زمانی که در دورتموند بود توانست چهار گل به رئال بزند، چه کسی می داند که فردا چه اتفاقی خواهد افتاد؟
هر مربی یک جهت گیری تاکتیکی روشن دارد، من از سیستم دو مهاجمه در چنین بازی استفاده نمی کنم، ساندرو واگنر بسیار سخت تلاش کرده است.

مطلب پیشنهادی

حریفان بایرن مونیخ در رقابت های گروهی‌مشخص شد

اختصاصی بایرن ایران – مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید، حریفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =