جمعه ,۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / آنالیزها / بایرن مونیخ در پنج سال گذشته از چه چیزی ضربه خورده است ؟

بایرن مونیخ در پنج سال گذشته از چه چیزی ضربه خورده است ؟

اختصاصی بایرن ایران – بایرن مونیخ، بهترین تیم آلمان و یکی بزرگ ترین باشگاه ها در کل جهان، در پنج سال گذشته فروغ چندانی نداشته است، باشگاه اهل ایالت باواریا بعد از فتح سه گانه با شکوه خود در سال ۲۰۱۳ همراه با یوپ هاینکس، پنج سال متوالی توسط اسپانیایی ها از دور رقابت ها کنار گذاشته شد.
در این پنج سال تقریبا میشود گفت که بایرن از یک جا ضربه خورد، که آن مدیریت ضعیف بود، بازیکنان بایرن مونیخ در این چند سال با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده اند، همیشه در مقطع اوج فصل و‌ حد فاصل ماه های آوریل و می، بایرن لشکری از مصدومان به دنبال خود دارد، اما این مسئله هیچوقت باعث نشده است که مدیران کج اندیش به فکر جذب بازیکن های ذخیره بیفتند، در این فصل تیم هاینکس توسط دو اشتباه سهمگین از دو بازیکن ذخیره به کام مرگ کشیده شده بود.
همانطور که شاهد بودید در بازی رفت بایرن مقابل رئال مادرید رافینیا اشتباه جبران ناپذیری انجام داد و با تقدیم توپ به آسنسیو سبب شکست خانگی تیم شد، و در بازی برگشت، اسون اولرایش با یک اشتباه فاحش، کریم بنزما و دروازه خالی بایرن را با هم تنها گذاشت تا گل دوم رئال مادرید به ثمر برسد.
اما واقعا چرا مدیران تیم به فکر جذب بازیکنان ذخیره با کیفیت نمیفتند؟
بایرن در حالی فصل را شروع کرد که تیم خود را فرانک ریبری و آرین روبن که هر دو پا به سن گذاشته اند و سابقه زیادی در مصدومیت دارند بسته بود، آنها علی رغم وجود مشکل در پست وینگر سرژ گنابری را نیز به صورت قرضی راهی هافنهایم کردند تا اوج شاهکار خود را انجام داده باشند.
امیدواریم که فصل بعد مدیران تیم سر عقل بیایند و با جذب مهاجمان و بازیکنان ذخیره با کیفیت، بایرن قدرتمندی بسازند و تنها به لیگ داخلی اکتفا نکنند و به میلیون ها هوادار این تیم در سطح جهان احترام بگذارند.

مطلب پیشنهادی

حریفان بایرن مونیخ در رقابت های گروهی‌مشخص شد

اختصاصی بایرن ایران – مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید، حریفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =