دوشنبه ,۵ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / از پیدا کردن جانشین برای روبری تا خروج احتمالی ویدال و بواتنگ!

از پیدا کردن جانشین برای روبری تا خروج احتمالی ویدال و بواتنگ!

اختصاصی بایرن ایران – به نظر می رسد باواریایی ها تابستان شلوغی را پیش رو داشته باشند، بعد از جذب گورتسکا، ترافیک خط میانی این تیم بیشتر از گذشته خواهد بود.
با توجه به ادعای بیلد، نیکو کواچ قصد دارد نقشی کلیدی را به گورتسکا بدهد. گنابری و کومان هم قرار است مهره های مهمی برای تیم او باشند.

رسانه های آلمانی از احتمال خروج ویدال می گویند، به نظر می رسد باشگاه های ایتالیایی به دنبال به خدمت گیری او هستند و خود این بازیکن هم احتمال دارد به دلیل ترافیک خط میانی باواریایی ها، تیمش را تغییر دهد. لواندوفسکی هم با توجه به اقدامات اخیرش از جمله تغییر دادن مدیر برنامه هایش، می خواهد بایرن مونیخ را ترک کند، بیلد از دیبالا به عنوان جانشین او نام برده است.

به نقل از تی زد، وضعیت روبن، ریبری، برنات و رافینیا معلوم نیست، البته رسانه های آلمانی به طور قطع از احتمال خروج برنات خبر داده اند و به نظر می رسد بایرن مونیخ از الان به دنبال جانشین این بازیکن می گردد. قرارداد رافینیا احتمالا تمدید شود، از سویی احتمال دارد روبری نیز برای یک فصل دیگر بمانند اما باید نیمکت نشینی را قبول کنند. از دراکسلر، بیل و مالکوم به عنوان گزینه های جانشینی این دو یاد می شود‌.

مطلب پیشنهادی

حریفان بایرن مونیخ در رقابت های گروهی‌مشخص شد

اختصاصی بایرن ایران – مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش به اتمام رسید، حریفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =